Nasz Piknik Rodzinny dostarczył tyle atrakcji, że trudno było zdecydować, od czego zacząć! Wszystko rozpoczęło się od powitania przez Panią Dyrektor oraz pokazu talentów naszych uczniów. Na scenie królowały tańce i muzyka – gitara, perkusja, ukulele, fagot i keyboard udowodniły, że w naszej szkole talentów nie brakuje.
Później było już tylko bardziej kolorowo i radośnie: konkurencje sportowe, zabawy ruchowe, pokaz cyrkowy, dmuchany zamek, doświadczenia chemiczne (na szczęście bez wybuchów!), ciekawostki przyrodnicze, stoliki kreatywne, malowanie twarzy oraz bańki mydlane, które unosiły się nad szkolnym terenem niczym małe marzenia o wakacjach.
Na zmęczonych czekała kawiarenka i loteria fantowa, a wszyscy uczestnicy mogli także wesprzeć zbiórkę charytatywną na rzecz ciężko chorej absolwentki naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiechy i dobrą zabawę. Już nie możemy doczekać się kolejnego pikniku!