• E-twinning

• 4 marca jak co roku świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły.

Święto szkoły jest ważnym dniem dla wszystkich uczniów chodzących do SP 21.  Władysłw Jagiełło, jako król Polski zasłużył sie  wdziejach historii min. zwycięstem na Zakonem Krzyżackim.  Prezentował cechi wartości, które z cała pewnością mozemy naśladować.

Uczniowie klasy 7a przygotowali krótką audycję, pod opieką pani Katarzyny Kowalskiej- Michałowskiej, którą zaprezentowali przez radiowęzeł szkolny.

Pod tablicą pamiątkową delegacje klas złożyły kwiaty i znicze. Wszyscy uczniowie słuchając audycji oglądnęli prezentację.

Wladyslaw_II_Jagiello.pptx